אודות ענבר התקנת מערכות סולאריות

קישורים לרשתות החברתיות של ענבר התקנת מערכות סולאריות
ענבר אנרגיה

ענבר אנרגיה סולרית הוקמה בשנת 2008, על ידי שי פורת וצוות של יוצאי חברות הייטק מתוך רצון להיות שותפים לפיתוח של ענף ייצור האנרגיה הירוקה והמחדשת בישראל והפכה תוך זמן קצר לחברה מובילה בישראל בייזום, פיתוח, תכנון, הקמה, התקנה ותחזוקה של מערכות אנרגיה סולארית ואנרגיה מתחדשת.

היינו שותפים לצמיחה המטאורית של האנרגיה המתחדשת בישראל ובעולם וליווינו את כל החידושים וההתקדמויות בתחום: ממערכות קטנות על גגות בתחילת הדרך, דרך מערכות סולאריות מסחריות, מערכות צפות על מאגרי מים ועד שדות סולאריים מסחריים גדולים. ובעתיד הקרוב נקים מערכות סולאריות משולבות אגירה ומערכות משולבות עם גידול חקלאי.

עד כה הקימה ענבר אנרגיה סולארית כ-300 מגה-ואט של מערכות סולאריות חלקן כבר מתקרבות לשליש האחרון של הפעילות שלהן, ומשרתת מעל 100 לקוחות בעלי מערכות סולאריות פעילות.

אגב, השם “עִנְבָּר” נבחר לשם החברה מכיוון שמעריכים כי בעברית המקראית נקראה אבן הענבר “חשמל” בשל תכונה ייחודית שיש לה – במגע עם חומרים מסוימים היא טוענת אותם במטען חשמלי. כן! אנחנו גיקים גאים.

ענבר מערכות סולאריות

ענבר אנרגיה סולארית מציעה לקהל לקוחותיה את הטוב ביותר

מעל 60 עובדים מספקים מדי יום ליזמים וחברות אנרגיה פתרון מלא לתכנון, רכש, הקמה ותחזוקה של מערכות אנרגיה מתחדשת וסולארית:

  • תכנון – כולל ניתוח טכנו-כלכלי, תכנון הנדסי מקיף, טיפול בתהליכי הרישוי, מימון, רכש וחיבור המערכת הסולארית לרשת החשמל.
  • ביצועהקמה של מערכות אנרגיה סולארית על גגות גדולים (5,000 מ”ר ומעלה), מערכות צפות ומערכות על דפנות מאגרי מים, חוות סולאריות ומערכות משולבות עם אגירת חשמל.
  • תחזוקה – (O&M)  תחזוקה שוטפת, ניטור ובקרה מרחוק של המערכות הסולאריות (קישור לדף ניטור מערכות סולאריות), טיפול בתקלות ובמניעתן ובדיקות תקופתיות. כל אלה מבטיחים את ביצועי המערכת הסולארית וזמינותה 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע.
  • בדיקות – להבטחת תפוקה מרבית לאורך זמן, באמצעים טכנולוגיים ייחודיים.
ענבר מערכות סולאריות

צוות העובדים של חברת ענבר אנרגיה סולרית

צוות חברת ענבר אנרגיה סולרית, כולל מהנדסי חשמל, מהנדסי מכונות, שרטטים, מנהלי פרויקטים, חשמלאים וצוותי לוגיסטיקה וביצוע. בנוסף להם נעזרת ענבר ביועצים סטטוטוריים כמו: יועצי בטיחות, רואי חשבון ובעורכי דין מהטובים בישראל. צוותים אלה מלווים את לקוחות החברה עד להשלמת פרויקט הקמת מערכת האנרגיה הסולארית.

צוותי ההקמה של ענבר, המורכבים מעובדים איכותיים בעלי ניסיון רב בהקמה מהירה ויעילה של מערכות סולאריות, תוך הפרעה מינימלית לפעילות החקלאית או העסקית המתקיימת במבנה או בשדה. צוותים אלה עובדים בשיתוף פעולה עם קבלני משנה הטובים בתחומם בארץ.

ענבר מערכות סולאריות

החזון שלנו

כשאנחנו קמים בבוקר לנגד עינינו תמיד עומד החזון להוביל את משק החשמל מבוסס אנרגיה מתחדשת באמצעות הטמעת פתרונות ייחודיים, קריאת תיגר על מוסכמות וקבלת אתגרים מלהיבים, תוך קביעת סטנדרט של איכות ומקצועיות הנדסית ולהשפיע על העתיד הירוק של כולנו.

#PVeverywhere

ענבר אנרגיה סולארית היא חברה בבעלות פרטית, מקבוצת פ.ק. אחזקות בע"מ וטלמניע בע"מ, ספקיות בינלאומיות של פתרונות ייצור חשמל לטווח קצר וארוך.
אנו גאים בתוצר שלנו ומזמינים אתכם לבקר באתר האינטרנט שלנו לקבל מידע נרחב ועדכונים חדשניים. בכל שאלה בקשה או הבהרה נשמח לעמוד לרשותכם – אתם מוזמנים ליצור עמנו קשר – ליצירת קשר לחצו כאן.

ענבר אנרגיה ירוקה
דילוג לתוכן