גגות סולאריים

קישורים לרשתות החברתיות של ענבר התקנת מערכות סולאריות

גגות של מבנים הם המקומות המושלמים להתקנה של מערכות אנרגיה סולארית. בין אם זה סככה, מבנה פרטי, מרלו"ג, מפעל, חוות שרתים, קניון או מתקן חקלאי כמו רפת או לול – פוטנציאל השימוש בשטח הלא מנוצל של הגג יכול להניב לבעלים יתרונות רבים. 

דו-שימוש, היא מילת הקסם בעולם הסולארי שמשמעותה שימוש במבנים קיימים לצורך פריסה של מערכות אנרגיה סולארית. היתרונות הברורים הם: שימוש בשטחים שאחרת היו ריקים, וייצור חשמל נקי בסמוך לנקודה שבה צורכים אותו, מה שחוסך בדרך כלל עלויות תשתית.  

 

ככזה, הרגולטור מעודד הקמה של מערכות סולאריות על מבנים קיימים באמצעות מתן הקלות משמעותיות בהקמה של מערכות מסוג זה:

 • פטור מהגשה וקבלת היתר בנייה למערכת סולארית. כל מבנה שיש לו טופס 4 רשאי להקים מערכת סולארית על הגג. היתרון המשמעותי הוא קיצור זמן ההקמה לחודשים בודדים, שאחרת היה יכול להימשך שנים.

 • תעריף קבוע ונדיב לכל קילוואט/שעה מיוצר למשך 25 שנים.

גגות סולאריים מבית ענבר התקנת מערכות סולארית

ענבר אנרגיה סולארית, מתקינים גגות סולאריים - הניסיון שעושה את ההבדל

ענבר אנרגיה סולארית, הוקמה בשנת 2008 ובמרוץ השנים התקינה מאות מערכות סולאריות על גגות מסוגים שונים במדינת בישראל. 

הבחירה בענבר, התקנת מערכות סולארית, מאפשרת לכם ליהנות מהסכם כולל ומחייב, החל משלב תכנון, רכש והקמה של מערכות פוטו-וולטאית המגובות בערבויות ועד לעמידה בתקציב, לוחות זמנים וביצועים. 

 • כחברה המובילה בתחום האנרגיה הסולארית, ענבר, עומדת בסטנדרטים מקצועיים גבוהים ומקפידה על שימוש ברכיבים ומערכות מתקדמות ואיכותיות העומדות בתקנים האירופאים והישראליים.

 • הסכם ה-EPC של ענבר אנרגיה סולרית, מותאם לדרישות הבנקים וכולל העמדת ערבויות, התחייבויות ותנאי תשלום הנדרשים בשלבי הפרויקט השונים.

 • ענבר, מיישמת מערך בקרת איכות קפדני בכל אחד משלבי ההקמה וההתקנה: טרם החיבור לרשת החשמל (Off Grid) ולאחר החיבור למערכת החשמל (On Grid), על מנת להבטיח את ביצועי המערכת הפוטו וולטאית. ענבר אנרגיה סולרית מעמידה לרשותכם צוותי התקנה מקצועיים, המיומנים בהתקנת מערכות פוטו-וולטאיות, תוך הפרעה מינימלית להתנהלות העסקית או החקלאית המתקיימת במבנה.

 • ניתוח טכנו-כלכלי של המערכת הפוטו-וולטאית שמטרתו למקסם את תשואת הפרויקט.

 • כלקוחות EPC של ענבר אנרגיה סולרית, תיהנו מחוזה שירות ותחזוקה (O&M) מקיף וארוך טווח למערכת, הכולל אחריות לביצועי המערכת ולזמינותה (Performance Ratio, Availability).

לנו ברור שמתחת לגג קיים עסק, בית או מפעל שממשיך לעבוד בלי קשר למערכת שמוקמת על הגג, הניסיון שלנו מאפשר מינימום הפרעה לפעילות השוטפת במתקן.

גגות סולאריים - ענבר אנרגיה סולארית

האתגרים בהקמה של מערכת סולארית על גג מבנה

 • סוג הגג – גגות מגיעים במגוון צורות וחומרים 
 • מבנה הגג
 • תשתיות החשמל באתר 
 • עבודה סביב פעילות קיימת – לולים למשל
  •  

כל פרויקט מנוהל על ידי מנהל פרויקט מנוסה שהקים עשרות גגות, כמו כן כל פרויקט מגובה על ידי מנהל תחום שמספק את כל התמיכה המקצועית וכולל צוות אנשי רכש, הנדסה, כספים, צוות משפטי ועוד. כך שאנו ערבים להקמת פרויקט איכותי בהתאמה אישית נטולת חיכוכים ככל האפשר.

מעוניינים לבנות מערכת סולארית איכותית על גגות מבנים באיכות הטובה ביותר, בשירות מקצועי ובתמיכה ארוכת שנים, שתייצר עבורכם מקסימום אנרגיה ותניב לכם הכנסה המקסימלית? צור קשר עם המומחים של ענבר אנרגיה סולארית בטלפון מספר: 08-9334041 או השאירו פרטים בטופס מטה ונציגינו יחזרו אליכם בהקדם.

ענבר מערכות סולאריות
עוד עמודים בנושא:
ענבר אנרגיה ירוקה
ענבר אנרגיה
דילוג לתוכן