גג סולארי תשואה

קישורים לרשתות החברתיות של ענבר התקנת מערכות סולאריות

פריסת מערכת סולארית על גג המבנה היא אחת ההשקעות העסקיות הרווחיות ביותר – כפי שיעידו מאות חברות בישראל.

דודי השמש שנפרסו על גגות הבתים בישראל מאמצע שנות ה-50, הפכו לסימן היכר בינלאומי של מדינת ישראל הצעירה ולסמל של חלוציות טכנולוגית שימושית. רתימת השמש לחיסכון ביתי יום יומי נתפסה כמובנת מאליה, והפכה למעין תקן מקומי שימושי ויעיל. נדרשו למעלה מ-60 שנים נוספות עד שתפיסה זו הצליחה לחלחל ללב המגזר העסקי שהכיר בשנים האחרונות בתועלות הפנטסטיות הכרוכות בהתקנת מערכות סולאריות עצמאיות על גגות של מבנים עסקיים או בשטחים סמוכים להם.

הטבות מס בהתקנת אנרגיה סולארית

הממשלה ורשות החשמל תרמו לא מעט להבשלת התהליך באמצעות הגדרת יעדים לאומיים (10% ממשק האנרגיה בישראל עד 2023) רגולציה נוחה והתוויית מבנה תמחירי ותפעולי אטרקטיבי מעין כמוהו. החברות הסולאריות מצדן, התמקצעו ונערכו להתקנה יעילה, מהירה ואיכותית של מערכות סולאריות עצמאיות ברחבי הארץ. כאשר קרינת השמש החזקה בישראל תורמת לכדאיות הכלכלית הגבוהה של מערכות מסוג זה.

הטכנולוגיה הסולארית היא פשוטה יחסית, אמינה ומוכחת. פאנלים סולאריים (הבנויים מסיליקון גבישי) מפיקים מהשמש אנרגיה פוטו-וולטאית (שילוב של המילה ‘פוטו’ במובן של אור והמילה ‘וולט’ במשמעות של חשמל). הפאנל הסולארי נבנה כך שיהיה פעיל ויעיל במשך עשרות שנים והחברות הסלולריות יודעות לתכנן ולהקים את המערכות, כך שיפיקו חשמל במשך 30 שנה והוצאות שוטפות תחזוקת מערכת סולארית מינימליות.

גג סולארי תשואה - ענבר התקנת מערכות סולארית

גגות סולאריים הופכים לנכס מניב – תוך חודשיים

“פריסת מערכת סולארית על גג המבנה העסקי היא תהליך פשוט ומהיר שנמשך כחודשיים”, מסביר מוטי אילני, מנכ”ל חברת ענבר התקנת מערכות סולארית. “כשמדובר בשטח אופייני של 5,000 מ”ר. “וההתקנה המהירה, מסירה את החשש מפני פרויקט אימתני שיכביד לאורך זמן על הפעילות השוטפת. יתרה מכך, היא מאפשרת לארגון ליהנות כמעט באופן מיידי התועלות הכלכליות הגלומות במערכות מסוג זה”.

פריסה של מערכת סולארית בשטח של 5,000 מ”ר (מערכת בהספק 500 קילוואט) לדוגמא, מאפשרת הפקת 850,000 קוט”ש לשנה, במחיר ממוצע של 20 עד 22 אגורות לכל קוט”ש למשך 25 שנה – זאת בהשוואה למחיר של 40 עד 50 אגורות לקוט”ש של רשת החשמל הרגילה, מחיר שעלול לעלות, כפי שעלה בעבר וצפוי לעלות בעתיד. ההשקעה הנדרשת להקמת מערכת בשטח כזה היא כ-1.7 מיליון ש”ח החיסכון השנתי בחשבון החשמל מגיע לכ-340,000 ש”ח והתשואה נאמדת בשיעור של 12% עד 20% – ללא ספק, תשואה יוצאת דופן לגג סולארי, כשמדובר בשטח מוזנח, רחוק מהעין, שאף אחד מעולם לא ייחס לו כל ערך כלכלי.

לכל אלה מתווספות הטבות תפעוליות וכלכליות במסגרת הרגולציה התומכת וביניהן: מכירת עודפים לחברת החשמל או קיזוז בין אתרים שונים של חברה ברחבי הארץ.

“מאות חברות בישראל מכל מגזרי המשק כבר התקינו ופרסו מערכות סולאריות”, מציין מוטי אילני. “גם אם בחו”ל קצב האימוץ מהיר יותר, הרי שישראל מדביקה את הפער, כך שיותר ויותר עסקים מתעניינים בפתרון מוכח ואמין, מה שמבטיח שורה של תועלות כלכליות”.

מנהלים ומנהלות המחפשים חיסכון וייעול בארגון שלהם, טוב יעשו אם פשוט יסתכלו למעלה, מעל לראשם, ויבינו ששם – תחת השמש, נמצא מטמון כלכלי כדאי.

מעוניינים לבנות מערכת סולארית איכותית על גגות מבנים, בשירות מקצועי ובתמיכה ארוכת שנים, שתייצר עבורכם מקסימום אנרגיה ותניב לכם הכנסה המקסימלית? ענבר אנרגיה סולרית הוקמה בשנת 2008, על ידי שי פורת וצוות של יוצאי חברות הייטק. עד כה הקימה ענבר אנרגיה סולארית כ-300 מגה-ואט של מערכות סולאריות חלקן כבר מתקרבות לשליש האחרון של הפעילות שלהן, ומשרתת מעל 100 לקוחות בעלי מערכות סולאריות פעילות. אתם מוזמנים ליצור קשר עם המומחים של ענבר אנרגיה סולארית בטלפון מספר: 08-9334041 או השאירו פרטים בטבלה מטה ונציגינו יחזרו אליכם בהקדם.

ענבר מערכות סולאריות
עוד עמודים בנושא:
ענבר אנרגיה ירוקה
ענבר אנרגיה
דילוג לתוכן