התקנת גג סולארי

קישורים לרשתות החברתיות של ענבר התקנת מערכות סולאריות

מערכת סולארית מסחרית היא אחד הכלים הטכנולוגיים החשובים ביותר בעידן התעשייה המודרנית, להפקת חשמל ירוק ללא שריפת דלקים מזהמים והוצאות כספיות אדירות. ייצור אנרגיה ממקור מתחדש הינו הדרך היעילה, החסכונית, הנקייה ושומרת הסביבה – אליה צריך לשאוף כל ארגון, ובמיוחד כזה הפועל בישראל – ארץ המשופעת בשמש. מקור האנרגיה החלופי המוביל בעולם – מערכת סולארית – הדבר הבא שאתם צריכים בעסק שלכם כדי לדהור קדימה.

ענבר אנרגיה סולארית, מובילה בתכנון, התקנה ותחזוקה של מערכות סולאריות מסחריות בישראל.

עד כה התקינה ענבר אנרגיה סולרית למעלה מ- 400 מערכות פוטו וולטאיות עבור עיריות, מפעלים, קיבוצים, משקים, מוסדות חינוך ועוד. ההספק המותקן של מערכות סולאריות אלו עומד על כ-70 מגה-וואט חשמל סולארי, והן מניבות לבעליהן תשואה משמעותית.

מערכת סולארית מסחרית - ענבר

מערכת סולארית מסחרית – יתרונות

מערכת סולארית מסחרית היא מערכת המפיקה החל מ-15 קילו וואט של חשמל ועד ל-100 קילו וואט. בהתאם להסדרה במסגרתה תקום המערכת, החשמל שתייצר יכול לשמש לצריכה עצמית של צרכן החשמל או למכירה לחברת החשמל. הקמת מערכת סולארית מסחרית בעסק שלכם אטרקטיבית כיום יותר מאי פעם בתור כלי שמשלב בין רווח נוסף לבין חיסכון בהוצאות הקיימות.

מערכת אנרגיה סולארית שכזו מתאימה להקמה על כל גג פנוי שגודלו מ- 150-1500 מ”ר, כמו למשל בתי ספר, מתנ”סים, מפעלים, מחסנים ומבני חקלאות כגון בתי אריזה, רפתות ולולים. למעשה כל מקום צרכנות יהנה מהרווח שנובע ממכירת החשמל במקרה של ההסדרה התעריפית, או מהחיסכון בהקטנת עלויות החשמל, במקרה של הקמת מערכת לצריכה עצמית. רק לשם הבנה מדויקת יותר, הכנסה זו עשויה להגיע עד כ-90 אלף ₪ בשנה (לאחר קיזוז עלויות תחזוקה שנתיות).

לצד הרווח הכלכלי הברור שמגיע מייצור ומכירת החשמל, ישנם יתרונות חשובים נוספים בגינם כדאי להתקין מערכת סולארית. בין היתר ניתן למנות את: שימוש יעיל במשאבי אנרגיה המביאים לשמירה על איכות הסביבה; הגדרת הארגון כ”ארגון ירוק” – תקן הנדרש בארגונים בינ”ל אשר מותקנות בהם מערכות להתיעלות אנרגטית ומערכות חשמל סולאריות; וכמובן גם הרווח מניצול מקסימלי של גג המפעל שהינו נכס מניב – למען תשואה כלכלית גבוהה יותר.

לצד היתרונות הברורים הללו, כמעט ואין אף חסרון שמאפיין מערכת סולארית מסחרית או מערכות סולאריות בכלל. ההשקעה היחידה בהקמת מערכת סולארית הינה העלות הראשונית שלה. לא מדובר בחיסרון אפוא, משום שעלות זו חוזרת בתוך מספר שנים בודדות.

תהליך ההקמה והתפעול של המערכת כולל כמה שלבים:

  • ייעוץ מקצועי הכולל הערכת פוטנציאל הנכס.

  • איתור הפרעות והצללות בשטח.

  • מדידת הגג באמצעות רחפן והכנת תוכניות תלת מימד וטיפול ברישוי המערכת הסולארית מול הרשויות.

  • תכנון הנדסי של מערכת סולארית לצורך השגת תפוקת חשמל מקסימלית.

  • הקמת המערכת על ידי צוותי ההתקנה מנוסים, ללא הפרעה להתנהלות העסקית המתקיימת במבנה.

ענבר אנרגיה סולרית הוקמה בשנת 2008, היא חברה בבעלות פרטית, מקבוצת פ.ק. אחזקות בע"מ וטלמניע בע"מ, ספקיות בינלאומיות של פתרונות ייצור חשמל לטווח קצר וארוך. אנו גאים בתוצר שלנו ומזמינים אתכם ליצור עמנו קשר בטלפון מספר: 08-9334041 או השאירו פרטים בטבלה מטה ונציגינו יחזרו אליכם בהקדם.

ענבר מערכות סולאריות
עוד עמודים בנושא:
ענבר אנרגיה ירוקה
ענבר אנרגיה
דילוג לתוכן