מערכת סולארית לעסק

קישורים לרשתות החברתיות של ענבר התקנת מערכות סולאריות

מערכות אנרגיה סולארית לייצור חשמל הולכות והופכות בשנים האחרונות לאחד הטרנדים החזקים ביותר בארצנו הקטנה ושטופת השמש, ובצדק. כבר 10 שנים שהטכנולוגיה החיונית הזו פורצת את מחסומי הרגולציה ונטמעת בקרב בעלי עסקים ברחבי הארץ, וכיום, בעיקר בעקבות הסרת החסמים הרגולטוריים וירידת המחירים בענף – התקנת מערכת סולארית לעסק שלכם היא רעיון טוב יותר מתמיד. קמפיין הפרסום החדש של משרד האנרגיה תומך במהלך, מעורר את המודעות ונותן משב רוח גבי לבעלי מבנים ששקלו ולא הקימו מערכת סולארית עד היום.

מערכת סולארית לעסק שלכם מאפשרת לכם להפטר מתשלום חשבון החשמל או למכור את החשמל שתייצרו לחברת החשמל, כך תייצרו לעסק שלכם מקור הכנסה יציב נוסף ל-25 שנה לפחות. מדובר בהשקעה חכמה שכל עסק צריך לכל הפחות לשקול, ואם כבר השקעה חכמה אז כדאי לעשות את זה נכון ולדעת מראש את כל הפרטים החשובים. הנה כמה דברים שכדאי לדעת על התקנת מערכת סולארית לעסק שלכם:

לא מתפשרים על איכות, מערכת סולארית איכותית, שבנויה ממיטב החומרים אשר מורכבים במקצועיות, תפיק חשמל רב יותר, תחזיק יותר שנים מהממוצע, ובכך תייצר רווח גדול יותר על ההשקעה. גם במחיר גבוה מעט, שהנו זניח בחלוקה ל-25 שנים קדימה, אסור לכם להתפשר על איכות המערכת. מערכות באיכות ירודה עשויות שלא לעמוד בתקנים של חברת חשמל או של המשרד לאיכות הסביבה, לא יפיקו את מירב החשמל שהן מסוגלות להפיק, יתקלקלו לעיתים קרובות, ובשורה התחתונה יעלו לכם יותר כסף.

מערכת סולארית לעסק - ענבר התקנת מערכות סולארית

תחזוקת מערכת סולארית

תחזוקה זה שם המשחק: מערכת סולארית היא אמנם מקור הכנסה שקט שלא דורש מאמץ, אבל היא בהחלט דורשת תחזוקה בסיסית ובעיקר ניטור, ניקיון ושטיפה. ניטור מערכת אנרגיה סולארית (חייב להתבצע על ידי חברה בעלת ניסיון רב בניטור, תיקון ותחזוקה של מערכות, בכדי שתדע לזהות מגמות או שינויים ביצור של המערכת כבר בתחילתם, טרם ישפיעו מהותית על הייצור של המערכת. שטיפת וניקיון המערכות הסולאריות צריכות להתבצע בכל חודש מחודשי הקיץ ולפחות 4 פעמים בשנה, בעדיפות על ידי צוותים קבועים של חברה גדולה ומקצועית, – אשר תטפל לפי דרישות היצרן ותשמור על שלמות המערכת ותקינותה לאורך שנים.

רוצים להקים מערכת סולארית בעסק שלכם?

תחסכו לעצמכם את הבירוקרטיה: מכיוון שהתקנת המערכת מתבצעת בכל מקרה על ידי חברה מקצועית בתחום החשמל הסולארי ולא באופן עצמאי, כדאי מראש לבחור חברה שתחסוך לכם את כל הבירוקרטיה של הגשת הבקשה לחברת חשמל והטיפול מול הוועדה המקומית לבניה ותדאג לפרויקט מתחילתו ועד סופו, כולל בדיקות חשמליות ועד לחיבור המערכת הסולארית לרשת החשמל והפעלתה המסחרית.

ענבר אנרגיה סולארית, נוסדה ב-2008 מתוך הבנה שתחום האנרגיה המתחדשת חיוני לעולם שמחפש להגדיל משמעותית את השימוש באנרגיה ירוקה וברת קיימה. ענבר אנרגיה סולארית, מומחית בתכנון מערכות סולאריות, הקמה, התקנה, תחזוקה, ניטור וביצוע בדיקות מתקדמות למערכת סולארית, עם מעל 250 מגה וואט של חשמל נקי וירוק. אנחנו עובדים עם היזמים הגדולים בישראל, ומשתפים פעולה עם ספקי הציוד והטכנולוגיות המובילים בארץ ובעולם. אנו מזמינים אתכם ליצור עמנו קשר בטלפון מספר: 08-9334041 או השאירו פרטים בטבלה מטה ונציגינו יחזרו אליכם בהקדם.

ענבר מערכות סולאריות
עוד עמודים בנושא:
ענבר אנרגיה ירוקה
ענבר אנרגיה
דילוג לתוכן