שדה סולארי

קישורים לרשתות החברתיות של ענבר התקנת מערכות סולאריות

שדה סולארי או בשם המקצועי, מערכת סולארית קרקעית, היא כלי חשוב בעידן של התחממות גלובאלית וניסיון להפחית את פליטות הפחמן של העולם המודרני. מערכות סולאריות קרקעיות מאפשרות הקמה של תחנות כוח גדולות ומרוכזות שמחליפות עשרות ואפילו מאות גגות סולאריים  בהספקים קטנים יותר. מה שמקדם מהר יותר את היעדים שהציבה לעצמה מדינת ישראל להגיע ל14% אנרגיות מתחדשות עד לשנת 2025 ו-17% עד לשנת 2030. וככל הנראה היעדים האלה צפויים לגדול ל-20% ייצור חשמל מאנרגיה, היזמים ובעלי קרקעות השואפים להשביח את הקרקע שלהם, מבינים את הפוטנציאל הכלכלי הטמון בהקמה של מערכות סולאריות קרקעיות על כל שטח פנוי שגודלו עולה על 70 דונם, כאשר לצד הרווח מניצול מקסימלי של הקרקע כנכס מניב של תשואה כלכלית גבוהה מייצור ומכירת החשמל, קיים כמובן ערך מוסף חשוב – ייצור אנרגיה ממקור מתחדש הינו הדרך היעילה, החסכונית, הנקייה ושומרת הסביבה – אליה צריך לשאוף כל יזם ובעל קרקע, ובמיוחד כזה הפועל בישראל – ארץ המשופעת בשמש. גם מצד הבנקים שמלווים את היזמים ובעלי הקרקעות, ניתן חיזוק משמעותי ע"י הענקת הלוואות ארוכות טווח, תוך מימון של עד 80% מההשקעה הנדרשת להקמת המערכות הסולאריות. המודעות העולמית ההולכת וגוברת לאיכות הסביבה ולשימוש באנרגיה ירוקה, נותנת תמריץ נוסף למוטיבציה של אנשי עסקים ויזמים לפנות באופן יזום לענבר אנרגיה סולרית ולהתעניין בהתקנת מערכת סולארית.

שדה סולארי מבית ענבר התקנת מערכות סולארית

ענבר אנרגיה סולארית

ענבר אנרגיה סולארית היא מחלוצות התחום בארץ ומהוותיקות שבו ובעלת ניסיון רב בהקמה של מאות פרוייקטים. החברה משקיעה בפיתוח שיטות הקמה יעילות, בטוחות ואמינות שמבטיחות תפוקה מקסימלית לאורך כל חיי השדה הסולארי. לענבר יש קשר הדוק עם ספקים ויצרנים בינלאומיים מובילים של פאנלים, ממירים וכו', דבר שמאפשר לה לספק באופן סדיר ורצוף התקנה, שירות ותחזוקה מלאה ללקוחות. לענבר יש הבנה מעמיקה בתחום וניסיון בהקמה ותפעול של מערכות קרקעיות במגוון יישובים בארץ.
ענבר אנרגיה סולארית, הינה חברה איתנה העובדת מול היזמים כקבלן מבצע ובעלת ניסיון רב בהקמת מאות מערכות מורכבות מסוגים שונים (קרקעיות, מערכות סולאריות צפות ועל גבי גגות גדולים), מובילה כיום גם את תחום השדה הסולארי בארץ ומאפשרת למשקיעים ויזמים ליהנות תוך זמן קצר ממערכות אנרגיה סולאריות בעלות תפוקה מקסימלית, הפועלות ביעילות ונתמכות על ידי הסכמי תחזוקה מקיפים לכל אורך תקופת ההתקשרות.
מחלקת הפיתוח העסקי של ענבר, מומחית ביצירת חיבור וקשירת קשר עם חברות יזמיות והנעת תהליכים מצד הלקוח אל מול החברה היזמית.

שדה סולארי - ענבר אנרגיה סולארית

הניסיון של ענבר אנרגיה סולארית

בשנים האחרונות, הקימה ענבר אנרגיה סולארית, מעל 10 מערכות סולאריות קרקעיות למספר יזמים מובילים בישראל בהספק כולל של מעל 100 מגה וואט, תוך שימוש בטכנולוגיות שונות בכל אתר למיקסום פוטנציאל הייצור בכל מתקן. לדוגמא שימוש בטרקרים חד-ציריים ביזרעאל ובשובל. בין לקוחותינו אפשר למצוא את היזמים המובילים בישראל כמו: סולגרין, EDF, דוראל ועוד…

ההקמה, התכנון והתפעול של שדה סולארי

תהליך ההקמה של מערכת סולארית קרקעית הוא מורכב וכולל שלבים רבים שמתחילים כבר בשלב טרום ההקמה, דרך התכנון המערכת הסולארית והתקנת המערכת הסולארית ועד למסירה ותחזוקה של מערכת סולארית: ענבר, מספקת בנוסף ייעוץ מקצועי להערכת פוטנציאל הקרקע, מדידת השטח, סיור והערכה במקום מצד מומחי ניקוז וגיאולוגים, הכנת תוכניות תלת ממד וטיפול ברישוי המערכת הסולארית מול הרשויות, התנהלות מול מנהל מקרקעי ישראל כרגולטור – לצורך שינוי הייעוד של הקרקע ומול המשרד לאיכות הסביבה ומשרד הבריאות, תכנון הנדסי של מערכת סולארית לצורך השגת תפוקת חשמל מקסימלית וכמובן הקמת המערכת על ידי צוותי ההתקנה ותחזוקה.

ניסיון שווה כסף וזמן, ובענבר אנרגיה סולארית, צברנו מאות שעות של תכנון, ביצוע ותחזוקה של שדות סולאריים בפרויקטים מורכבים ומאתגרים. צרו עמנו קשר טלפוני בטלפון מספר: 08-9334041 או השאירו פרטים בטופס מטה ונציגינו יחזרו אליכם בהקדם.

ענבר מערכות סולאריות
עוד עמודים בנושא:
ענבר אנרגיה ירוקה
ענבר אנרגיה
דילוג לתוכן