השירות והתחזוקה של ענבר אנרגיה סולארית

קישורים לרשתות החברתיות של ענבר התקנת מערכות סולאריות

מחלקת השירות והתחזוקה בענבר אנרגיה סולארית מנטרת באופן רציף ויום יומי מאות מערכות אנרגיה סולארית בהספק כולל של למעלה מ-110 מגה וואט. המחלקה, אחת הגדולות בענבר, כוללת צוות רחב המורכב מבעלי תפקידים שונים: נטרים, מהנדסי תקשורת, שירות לקוחות, צוותי שטיפות וכמובן טכנאי שירות הפרוסים ברחבי הארץ, כולם כאחד מתחזקים מאות מערכות סולאריות.

ענבר הציבה סטנדרטים גבוהים ביותר לשירות ולתחזוקה של מערכות אנרגיה סולארית ונחשבת לפורצת דרך בתחום זה. השירות והזמינות ללקוחות שלנו הם מעל הכל!

שירות ותחזוקה מבית ענבר אנרגיה סולארית

מה כוללת הפעילות במחלקת השירות והתחזוקה של ענבר אנרגיה סולארית?

כידוע, תחום האנרגיה הסולארית דינאמי מאוד ובכל יום מתרחש משהו חדש שמאתגר את צוות המחלקה הכוללת מספר צוותי שירות ותחזוקה המבצעים את הפעילות בשטח וכן צוות משרד, הכולל נטרים המבצעים בקרה אחר פעילות המערכות. מערכת הניטור שולחת התראות שוטפות ומשם נגזר המענה המיידי שנותן צוות קשרי הלקוחות. כחלק מייעול השירות שלנו אנחנו מנתחים את הפעילות בשטח ומתפעלים את הצוות בשטח במקרה של תקלה. במידת הצורך, מתייעצים עם מחלקת ההנדסה ומפקחי החברה במטרה לתת לצוותים את המענה המקצועי ביותר.

משימות נוספות שבטיפול המחלקה: החלפת פאנלים וממירים הנמצאים תחת אחריות היצרנים, קליטה של מיכשור חדש וטיפול בהדרכות והכשרות מקצועיות של צוותי השטח.

אנו מבצעים ניסויי שטח של מיכשור חדש, על ידי בדיקת דגמים ניסיוניים קטנים לפני התקנות של המיכשור במערכות גדולות, על מנת לוודא שההערכות המוקדמת והתכנון ההנדסי של המערכות הסולאריות, שלנו יהיו נכונים ויתאימו לביצוע בשטח. צוות ענבר עובד בשיתוף פעולה מלא כגוף אחד. כולם מסורים לעבודה, משקיעים ומגלים אחריות מקצועית יוצאת מן הכלל, והכל כשראיית טובת הלקוח מול עינינו.

שירות ותחזוקה של ענבר התקנת מערכות סולאריות

מה כולל הסכם השירות והתחזוקה של ענבר?

ההסכם כולל מעקב שוטף אחר ביצועי המערכת הפוטו-וולטאית בזמן אמת, איתור נקודות תורפה וביצוע תחזוקה מונעת ושוטפת של המערכות הסולאריות, לאורך כל תקופת ההתקשרות, ובכך מובטח ללקוח ליהנות ממערכת סולארית יעילה שפועלת במירב התפוקה ומייצרת עבורו הכנסה מקסימלית.

ניהול מערך מעקב אחר מאות לקוחות – ענבר אנרגיה סולארית

כחלק מההערכות לטיפול בשירות ובתחזוקה בהיקפים גדולים של מאות מגה וואטים, ענבר אנרגיה סולארית, משדרגת על בסיס קבוע את תוכנת הניטור העוקבת אחר הביצועים של המערכות הסולאריות.

פיתחנו מערכת ייחודית המנטרת במקביל מאות מערכות סולאריות, ומאפשרת לבצע ניתוחים של ביצועי המערכת ביחס לביצועיה בעבר ובהשוואה לביצועים של מערכות דומות באותו הגודל, במפרט דומה ובאותו אזור גיאוגרפי. כל זאת, לצורך זיהוי מגמות שליליות ומניעתן או טיפול בהן בטרם יהפכו לבעיה של ממש.

הלקוחות שלנו מעודכנים באופן שוטף.

שקיפות היא שם המשחק וצוות המחלקה מבצע בקרה על כל הדוחות שנשלחים ללקוחות באופן שוטף. מדובר בדוחות תקופתיים או דוחות מיוחדים המוזמנים ע”י הלקוח.

בשנה האחרונה, הוקמה בחברה פלטפורמה ממוחשבת אשר מייעלת את העברת המידע מצוותי השטח ללקוח. לדוגמא: בסיום יום שטיפה, הלקוח מקבל מייל והודעה לנייד עם תמונות של המערכת לפני השטיפה והניקיון של המערכות הסולאריות ותמונות לאחריה. ובהקשר לשירות התחזוקה, הלקוח מקבל התראה בנוגע למועד הגעת הצוות לאתר והתראה נוספת על סיום הטיפול בתקלה.

 

 שנות פעילות בעולם האנרגיה המתחדשת בישראל  מביא איתו ניסיון רב בעולם היזמי ומאפשר לנו, בענבר אנרגיה סולארית, להרכיב פתרונות באיכות הטובה ביותר ובעלויות שמאפשרות תשואה יציבה לאורך כל חיי הפרויקט. הצוות של ענבר אנרגיה סולארית מאנשי מקצוע מהטובים בארץ וכולל מהנדסי חשמל ומכונות, מנהלי פרויקטים, מפקחים ומנהלי בקרת איכות מהטובים והמנוסים בישראל. אנו מזמינים אתכם ליצור עמנו קשר בטלפון מספר: 08-9334041 או השאירו פרטים בטבלה מטה ונציגינו יחזרו אליכם בהקדם.

ענבר מערכות סולאריות
עוד עמודים בנושא:
ענבר אנרגיה ירוקה
ענבר אנרגיה
דילוג לתוכן