תחזוקת מערכת סולארית

קישורים לרשתות החברתיות של ענבר התקנת מערכות סולאריות

באמצעות חיבור מערכת האנרגיה הסולארית שלכם למערכת הניטור המקוונת של ענבר אנרגיה סולארית, תוכלו לעקוב באופן יומיומי אחר ביצועי המערכת ובכך תבטיחו לעצמכם שקט נפשי שההכנסות שלכם לא יפגעו.

חדרי הניטור של ענבר, התקנת מערכות אנרגיה סולארית, מאוישים 24/7 על ידי אנשי מקצוע מנוסים שדואגים שהמערכת שלכם תעבוד ותהיה תקינה כל יום, כל היום.

 • ניסיון – חברה מנוסה במגוון גדול של סוגים של מערכות, הספקים שונים ולאורך זמן יכולה לזהות בעיות במהירות ולפתור אותן.

לדוגמא: אחד מהלקוחות של ענבר זיהה שהמערכת שלו לא מייצרת באופן אופטימלי, בדיקה של מתקן דומה בסמוך לזה של הלקוח אחד של החברה, העלה דפוס דומה של התנהגות. צוות שירות שהגיע לאתר זיהה פעילות בנייה באזור שגורמת לענני אבק בשעות הצהרים. ענבר אנרגיה סולארית מתחזקת מאות מערכות שמותקנות על גגות, מאגרים וקרקע עבור עשרות לקוחות פרטיים ומסחריים מגגות קטנים של 50KWp ועד מערכות קרקעיות בהספק של עד 20,000 KWp.

 • צוות מקצועי ופריסה ארצית – לענבר אנרגיה סולארית, צוות מקצועי בפריסה ארצית, ענבר, מתפעלת צוותי תחזוקה ומערך שירות בכל הארץ ויכולה להבטיח זמני תגובה מהירים והתחייבויות לזמינות המערכת. כי כל יום שהמערכת לא מייצרת זה יום של הפסד כספי. צוותי השירות והתחזוקה של ענבר הם חשמלאים מוסמכים, שמגיעים עם ניידות מזוודות בחלקי חילוף וציוד דיאגנוסטיקה לטיפול ואבחון מיידי של תקלות.

 • מערך ניטור ואבחון תקלות – מערכות סולאריות מטבען הן אמינות ועלויות התחזוקה שלהן נמוכות

מאוד בהשוואה למערכות "קונבנציונליות". דווקא בגלל זה יש נטייה של לקוחות להניח שהכל בסדר

ולגלות תקלות באיחור אחרי שההכנסה כבר אבדה. ניטור איכותי ורציף מאתר תקלות בסמוך

למועד התרחשותן, מקצר את זמן התגובה ויכול לעתים לפתור תקלות מרחוק. צוות הניטור של

ענבר אנרגיה סולארית, מורכב ממנטרים מנוסים שמבצעים סריקה של כל המערכות כל בוקר,

מאתרים חשד לתקלות, מציפים את הבעיות לנטר ראשי שמחליט איך ומתי לטפל בבעיה. אנחנו לא

מוותרים עד שנמצא הפתרון לבעיה.

 • דוחות ביצועים – בנוסף לניטור השוטף, ובהתאם לגודל המתקן, אחת לחודש, רבעון או שנה צריך

לעצור ולמפות את ביצועי המערכת בדיעבד. מערך הדוחות האוטומטיים שיצרנו מאפשרת לנו לתת לכל מערכת את היחס המלא, אשר משקפים את התפוקות, מבצעים השוואות, הודעה על כל תקלה ומתי היא נפתרה.

מה כולל שירות ניטור ותחזוקה בסיסי בענבר, התקנת מערכות אנרגיה סולארית

איתור תקלות – זיהוי מרחוק של תקלות ומגמות שליליות בתפקודי המערכת ואיתור מקורן

 • תחזוקה מונעת

 • בדיקה שנתית – בדיקה מקיפה למערכת הסולארית ולפאנלים הסולאריים, הכוללת בדיקה ויזואלית, פיזית, חשמלית ותרמית של המערכת על כל מרכיביה, בידי צוות שטח ייעודי, בסיוע מכשירי מדידה מתקדמים. בהתאם לתוצאות הבדיקה מתבצעים התיקונים הנדרשים ו/או נעשה טיפול למניעת נזקים עתידיים.
 • קריאת מונה שנתית – בדיקת תפוקות המערכת הסולארית בפועל וכיול מוני הממירים על-פי הצורך.

 • תיעוד – רישום תוצאות הבדיקות לצורך בקרה של מצב המערכת הסולארית.
 • פעולות תחזוקה מונעת נוספות – בדיקות תקופתיות, ניקוי מסנני ממירים ושנאים, חיזוק ברגים ועוד.

 • תחזוקה מתקנת

 • טיפול מיידי בתקלות בשטח – באמצעות צוותי טכנאים מנוסים של ענבר אנרגיה סולרית. מתן פתרון ביניים לתקלות אשר אינן ניתנות לתיקון בשטח, לצורך צמצום אובדן התפוקה.
 • מעקב אחר יחס ביצועים יומי

הסכם שירות ותחזוקה מורחב למערכות אנרגיה סולארית

זהו מסלול הכולל את כל היתרונות של הסכם שירות ותחזוקה בסיסי עבור המערכת הסולארית, ובנוסף:

 • שירות שטיפת פאנלים סולאריים – קביעת לוחות זמנים לשטיפת הפאנלים הסולאריים על סמך ניתוח ביצועי המערכת ומיקומה הגיאוגרפי. 

הניקיון והשטיפה של הפאנלים הסולאריים מתבצע באמצעות ציוד ניקוי מקצועי וייעודי שאינו פוגע בתפקוד הפאנלים, בעזרת מים מטוהרים המותאמים למטרה זו ואינם מותירים עקבות. השטיפה חסכונית במים ומאריכה את חיי הפאנל הסולארי.

 • מעקב וניתוח מגמות – אנליזה המתבססת על השוואת ביצועים בין מערכת ייחוס לכלל המערכות הסולאריות המתוחזקות על-ידי ענבר אנרגיה סולארית, וטיפול במגמות חריגות העשויות להעיד על תקלות.
ענבר מערכות סולאריות

ענבר אנרגיה סולרית הוקמה בשנת 2008, מתוך רצון להיות שותפים לפיתוח ענף ייצור האנרגיה הירוקה והמחדשת במדינת ישראל והפכה תוך זמן קצר לחברה מובילה בישראל בייזום, פיתוח, תכנון, הקמה, התקנה ותחזוקה של מערכות אנרגיה סולארית ואנרגיה מתחדשת.

אתם מוזמנים להתרשם מחדרי הבקרה המשוכללים שאנחנו מחזיקים ומהצויד המתקדם ביותר לאיתור תקלות בזמן אמת. אתם מזמינים ליצור עמנו קשר טלפוני בטלפון מספר: 08-9334041 או להשאיר פרטים בטבלה מטה ונציגינו יחזרו אליכם בהקדם.

 

ענבר אנרגיה
דילוג לתוכן